НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. "Спартак" - "Динамо-2" 2:1. Перша ліга в Івано-Франківську буде! ###

Спартак 2:1 Динамо-2
Постолатьєв 76, Гамарник 88   Мілько 7

Попередження: Ільків 73 , Постолатьєв 90   Попередження: Довгий 90

Через нерозв’язані фінансові проблеми спартаківці готові були бойкотувати цей матч, про що заздалегідь поінформували своїх засновників. Але місцеві чиновники на проблеми червоно-білих реагують мляво: мовляв, все одно перша ліга в Івано-Франківську буде. Як не “Спартак”, то “Факел”. Яка різниця? Схоже, різниця є лише для уболівальників та ветеранів команди, які кували славу прикарпатського футболу. Тільки от кого це хвилює?

На гру спартаківці все-таки вийшли. І вже на початку отримали м’яч у власні ворота. Після відскоку до “плямистого” метрів з 25-ти вдало приклався Вадим Мілько. Новак дещо вийшов із воріт, а тому нічим зарадити не міг: шкіряна куля опустилася у нього за спиною. Та вже за хвилину на табло могла “загорітися” друга “одиничка”. Однак Кавінський, замикаючи, дальню стійку після подачі кутового не поцілив у порожні ворота. Ще більш реальну нагоду упустив на 19 хвилині Коцабюк. Відгукнувшись на флангову передачу партнера, Михайло примудрився пробити вище “рамки” буквально з кількох сантиметрів.

Гра мала відкритий характер. Оборонці обох колективів діяли з помилками, тож голевих моментів не бракувало. На 25-й хвилині після подачі кутового Довгій з другого поверху міг подвоїти перевагу біло-синіх – з лінії порожніх воріт м’яч вибив Ткачук. Динамівець пробував було сигналізувати арбітрам, що плямистий перетнув “стрічку”, однак ті не відреагували.

Час спливав, проте, попри всі потуги суперників, рахунок не змінювався. Була в цьому і заслуга обох голкіперів, які підстраховували захисників. На 75-й хвилині Бутенін перевірив на міцність стійку спартаківських воріт. Ті встояли. А вже за хвилину спартаківці відігралися. Ткачук запустив у прорив правим флангом свіжого Чабана, той прострілив вздовж воріт, де найспритнішим виявився Постолатьєв – 1:1. Майже одразу Варанков міг знову вивести “Динамо-2” вперед, проте схибив з трьох метрів. А от господарі свого шансу не упустили. Постолатьєв продерся до лінії воріт, звідки відкотив м’яч Тарасу Гамарнику. Капітан “Спартака” увігнав кулю під поперечку – 2:1. Іванофранківці продовжують шукати свій шанс у боротьбі за виживання.

Геннадій Литовченко (старший тренер “Динамо”): “Команди у першій лізі однакові за класом. Перемагає той, хто більше прагне. “Спартак” сьогодні виявив більше бажання до перемоги... Коли не реалізовуєш моменти, виграти важко. Ми просимо гравців: забудьте про результат, покажіть гру. Гра у нас виходила лише епізодами в другому таймі. Та цього не вистачило для досягнення позитивного результату”.

Микола Васильків (в. о. головного тренера “Спартака”): “Ми не очікували від динамівців настільки швидкісної роботи. Це, а також швидко пропущений гол зламав нам план на гру. У перерві ми поговорили з гравцями, розтлумачили їм що сьогодні нам не вдасться довго контролювати м’яч, виконувати в атаці по 6-7 передач. Свій шанс потрібно шукати у контратаці. Я радий, що гравці виявили характер, реалізували по перерві ті моменти, які були. Однак грою у повній мірі ми не задоволені”.