НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. "Спартак" - "Поділля" 3:0. Три голкіпери не врятували “Поділля” від розгрому ###

Спартак 3:0 Поділля
Чабан 34, Постолатьєв 42, Шафарчук 83
Новак, Плехтяк, Гамарник, Кавінський, Канюк (Климюк, 80), Чопик, Веретко (Олійник, 68), Ткачук (Яценко, 71), Ільків, Чабан (Шафарчук, 76), Постолатьєв (Коцабюк, 85)   Воронюк (Жеребкін, 20, Колесник, 57), Мігашко, Чернецький, Дунін (Салюк, 87), Лихолат, Абрамченков (Кононченко, 12), Ємельянов, Гайдаржі, Грищук (Головченко, 66), Гостєв, Комар
Попередження: Ткачук 68   Попередження: Комар 30

Буденний, здавалося б, поєдинок аутсайдерів першої ліги (між іншим, це була 50-та зустріч команд Івано-Франківська та Хмельницького на майстрівському рівні) має всі шанси потрапити до скрижаль історії вітчизняного футболу. Ще б пак, впродовж одного матчу одна з команд використала трьох голкіперів: двох – професійних і одного “аматора”!

Мор на гравців “Поділля” напав ще в першому таймі. Вже на 12-й хвилині через травму залишив поле захисник Сергій Абрамченков. Через вісім хвилин та ж доля спіткала основного воротаря команди Миколу Воронюка, якого замінив резервний голкіпер Віталій Жеребкін. Коли ж і він на початку другого тайму попрохав заміну, глядачі на трибунах мало не попадали зо сміху. А от наставникам гостей було не до веселощів. Вони доволі довго думали, кого поставити у ворота, аж поки воротарський світер не натяг захисник Микола Лихолат.

На той момент господарі вже мали доволі вагому перевагу у два м’ячі. Спартаківці активно провели стартову 45-хвилинку, хоча цілком могли пропустити першими: на 10-й хвилині Новак дивом зреагував на удар впритул Ємельянова. В складі іванофранківців особливою активністю вирізнявся Чабан, який перше коло провів саме у “Поділлі”. Він з однаковою періодичністю то опинявся на ударній позиції, то залізав в офсайд. Так тривало до 34-ї хвилини, коли Гамарник після флангової атаки зручно відкинув м’яч Сергієві під удар. Через вісім хвилин капітан “Спартака” вдруге виступив у ролі асистента, віддавши результативну передачу Постолатьєву.

По перерві спартаківці вочевидь заспокоїлися. І навіть вимушена заміна голкіпера на польового гравця не спонукала їх до серйозних дій. Більше того, на 74-й хвилині після подачі кутового Мігашко міг один м’яч відіграти – господарів підстрахувала поперечка. І тільки тоді спартаківці згадали про ворота суперників. Вже за хвилину Гамарник дальнім ударом перевірив Лихолата. М’яч відскочив від “голкіпера”, як від стінки, однак доправити кулю в ворота було нікому. Втім, вийти сухим із води новоспеченому голкіпер не вдалося. Під завісу матчу індивідуальний прохід Олійника увінчав точним ударом 18-річний Шафарчук.

Зігмунд Висоцький (тренер «Поділля»): «Ми плавно переходимо у другу лігу. Команда була зібрана лише за два тижні до старту другого кола і зіграла тільки один контрольний поєдинок з тернопільською «Нивою». Доукомплектуватися ми не можемо, адже за 700 - 1 000 гривень виступати у 1-й лізі ніхто не погоджується. Команда впродовж другого кола провела у ворота суперників всього два м’ячі. Та що хотіти від наших форвардів, коли один з них торік виступав на аматорському рівні, а інший лише вряди-годи з’являвся у стартовому протоколі…”

Микола Васильків (в. о. головного тренера “Спартака”): “На відміну від суперника, ми “плавно” прагнемо залишитися у першій лізі. Поки що шанси у нас є. Однак в Івано-Франківську, схоже, зробили ставку на іншу команду – “Факел”. Якщо це справді так, то нехай наші засновники відверто скажуть нам про це у вічі. І нікого тоді не треба мучити…”