НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. "Спартак" (Івано-Франківськ) - "Львів" 1:1. ###

Спартак (Івано-Франк.) 1:1 Львів
Коробкін 81   Б. Баранець 44
Новак, Бочкур, Кавінський, Ковальчук, Коробкін (Страховський 90), Басараб (Олійник 46), Ткачук, Михайлів, Коцабюк (Габян 89), Вперик (Українець 77), Ільків (Ципердюк 64)   Бабак, Гриценко, Романюк, Жданов, Горецький, Баглай (Мазяр, 78), Б. Баранець, Г. Баранець (Теплий 69), Деревльов (Войтович 67), Лукашук, Середа (Рябовол 71)
Предупреждения: Михайлів 40   Предупреждения: Лукашук 80

Спартаківців готував до матчу новий в. о. головного тренера - 64-річний Юрій Шулятицький, який останні п'ять років працював у іншому івано-франківському клубі - "Чорногора". З початку 2006-го "Чорногора" входить до складу НФК "Спартак", тож зміни на тренерському містку "червоно-білих" мали внутрішньоклубний характер. Відтак і можливості гравців новому керманичу були добре відомі. Забігаючи наперед, зауважу, що керівники клубу із перестановками на тренерській лаві не прогадали. Принаймні, як здалося, в суботу "Спартак" продемонстрував усе, на що був здатний. Господарі не змогли виставити на матч оптимальний склад: Плехтяк пропускав поєдинок через дискваліфікацію, а Веретко все ще не відновився після травми. Довелося тренерам франківців з перших хвилин випускати на поле одразу двох 18-річних футболістів - Новака і Басараба. Причому останній зайняв відповідальну позицію у центрі півзахисту.

Зі стартовим свистком львів'яни рушили вперед, та хвилин за п'ять господарі оговталися. І от уже Кавінський після розіграшу штрафного струсонув м'ячем сітку воріт. На жаль для господарів - із зовнішнього боку. На 15 хвилині загрозу воротам Бабака ніс ще один стандарт, проте Ковальчук влучив у воротаря. За три хвилини Гриценко потужним ударом зі штрафного перевірив на пильність Новака - воротар перевів м'яч на кутовий. Перетягування канату тривало впродовж усього першого тайму. Все могла вирішити одна-єдина помилка. Її на 31-й хвилині мало не припустилися спартаківці: Баглай вкрав м'яч у Ковальчука та вийшов віч-на-віч з Новаком. Проте далі "шістка" львів'ян стала діяти аж занадто незграбно, дозволивши Кавінському заблокувати удар у порожні ворота. Перший тайм поволі котився у нічийну гавань, аж тут на табло з'явилася "одиничка". Це Борис Баранець, не маючи інших варіантів на продовження атаки, відважився на удар з 25-ти метрів. Новак зреагував, та, на біду франківців, політ шкіряної кулі вирішив перервати Бочкур, спрямувавши її у протилежний від воротаря кут воріт.

По перерві гості стали діяти другим темпом. Із тиском спартаківців на власні володіння вони в цілому справлялися без надзусиль. Небезпеку воротам Бабака принесли тільки кілька стандартів, які з "другого поверху" намагалися завершити Коробкін, Ковальчук і Кавінський, але м'яч щоразу летів повз ціль. І все ж таки "Спартак" досяг свого. Коли секундомір вже почав відраховувати останні 10 хвилин матчу, Лукашук на підступах до власного штрафного майданчика збив Олійника, за що отримав попередження. Коробкін використав цей шанс на всі сто. Його удар цілком можна назвати ідеальним, адже м'яч, буквально протиснувся у ворота між поперечкою і стійкою воріт з одного боку та рукою Бабака - з іншого. Радість господарів у той момент передати важко, адже цей гол обірвав їх шестиматчеву програшну серію. Втім, до фінального свистка ще залишався деякий час і гості двічі могли вирвати перемогу. В обох випадках після передач Бориса Баранця воротам "Спартака" загрожував 18-річний Рябовол. "Червоно-білим" відверто щастило. 1:1 - перша нічия для обох клубів у сезоні-2006/07.

Богдан Бандура (головний тренер ФК "Львів"): "Я налаштовував своїх підопічних на важку гру. Ми мали більше голевих моментів, однак матч приніс нічию... Ми знали, що в Івано-Франківську поганий газон, але щоб настільки! По перерві я попрохав хлопців грати якнайпростіше, навіть - в антифутбол, адже демонструвати на такому полі якісні дії неможливо. Не виключаю, що це також стало причиною пропущеного м'яча".

Юрій Шулятицький (в.о. головного тренера "Спартака"): "Ми не могли розраховувати на двох ключових гравців, тому з перших хвилин на полі з'явилися два 18-річні футболісти, а під завісу матчу - і третій. Загалом вважаю нічию закономірним підсумком. Гадаю, після сьогоднішнього поєдинку ми не маємо причин ображатися один на одного".