НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. "Спартак" (Івано-Франківськ) - "Нафтовик-Укрнафта" 0:2. Гра без Віри ###

Спартак І 0:2 Нафтовик-Укрнафта
  Карпенко 18, Єсип 87
Новак, Бочкур, Кавінський, Ковальчук, Коробкін (Олійник 69), Плехтяк, Веприк (Басараб 79), Ткачук, Коцабюк, Габян, Ільків (І. Ципердюк 20)   Величко, Карпенко, Лобан (Кретов 46), Гапон (Швець 72), Гольдін, Пісний, Васильєв, Зейналов (Круковець 90), Мельниченко (Можаєв 90), Агарін, Єсип
Предупреждения: : Коцабюк 58, Кавінський 85   Предупреждения: Гольдін 90

До всіх бід „Спартака” напередодні матчу з охтирцями додалася ще одна – на тренуванні отримав травму плеймейкер „червоно-білих” Андрій Веретко або, як звуть його партнери, Віра. Без нього середня лінія іванофранкіців, навіть з урахування повернення у стрій Олега Веприка, виглядало аж занадто сумно.

Вже з перших хвилин гості затисли спартаківців на їх половині поля, подавши вже до 18-ї хвилини зо п’ять кутових. Останній з цієї серії виявився фатальним для господарів: Карпенко, вигравши у Новака верхову дуель, переправив м’яч у сітку воріт. 0:1.

Тренери „Спартака” одразу ж замінили інертного Ільківа і вдалися до перестановок у розстановці гравців. Це змінило характер гри. Господарі додали обертів, нарешті змусивши „нафтовиків” подбати про оборону власних володінь. Втім, із нападом у „червоно-білих” є величезні проблеми, а тому апофеозом їх атакуючих зусиль став лише неточний вистріл Коцабюка під завісу першої 45-хвилинки.

По перерві гості вирівняли гру. Лише одного разу вони не вгледіли за Габяном, проте той не влучив у ворота, а згодом нападник „Спартака” перевірив реакцію Величка ударом з далекої відстані, змусивши голкіпера діставати м’яча з „дев’ятки” власних воріт.

„Нафтовики” мали більш реальні нагоди для взяття воріт. Спочатку помилкою оборонців „Спартака” мало не скористався Мельниченко, проте його хитрий удар з підкруткою 17-річний Новак перевів на кутовий. А потім на побачення з голкіпером вискочив Зейналов, і знову 22-й номер „Спартака” виручив своїх партнерів.

Однак на 87-й хвилині і він не допоміг. Діставши м’яч у нижньому куті воріт після майстерного виконаного Гольдіним штрафного, Новак, проте, не втримав „шкіряного”, дозволивши нарешті відзначитись у першості Єсипу – капітан „Нафтовика” був першим на добиванні. 0:2 – п’ята поспіль поразка „Спартака”.